1260px × 712px — główne (12)

Trzecia edycja Marka Wspiera Markę w Łodzi!

Redakcja / 22 maja 2019 / Komentarze:

W dniu 1 czerwca 2019 odbędzie się trzecia łódzka edycja jednego z najbardziej rozpoznawalnych pokazów mody w Polsce „Marka Wspiera Markę”.

Do tej pory odbyło się w sumie sześć dużych wydarzeń modowych MwM- cztery w Trójmieście i dwa w Łodzi. Gościły nas  Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi oraz Muzeum Miasta Gdyni.

W najbliższym pokazie zaprezentuje się dziesięciu projektantów. Każdy z uczestników przygotuje kolekcję składajacą się od 8 do 16 stylizacji. Śmiało możemy zdradzić, że w ciągu niespełna dwóch godzin, goście pokazu obejrzą 122 sylwetki.

Wśród projektantów zobaczymy czwórkę, która już ma za sobą udział w pokazach Marka Wspiera Markę. Niewątpliwie weteranem wydarzenia jest Maciej Piłat, który prezentował swoje kolekcje zarówno w Gdyni jak i obu pokazach w Łodzi. Tym razem wystąpi po raz czwarty z najnowszą kolekcją wiosenno-letnią.

1260px × 712px — główne (4)

fot. Pokaz Macieja Piłata w Łodzi

Angelika Józefczyk, absolwentka warszawskiej MSKPU pojawi się już po raz trzeci. Jej najnowsza kolekcja nosi tytuł Terracotta, a jej głównym wyznacznikiem jest eklektyzm. Specjalnie na pokaz 1 czerwca w Łodzi projektantka przygotowuje kilka całkowicie nowych modeli.

1260px × 712px — główne (10)

fot. Angelika Józefczyk Terracotta- sesja wizerunkowa

Hojnatzka, to również projektantka związana z pokazem już dwukrotnie. Pierwszy pokaz odbył się w Gdyni i był prezentacją kolekcji dyplomowej You talk too much. Zaskakujace konstrukcje inspirowane morzem i  latarniami morskimi mocno przyciagały uwagę. W trzeciej odsłonie Hojnatzka zaprezentuje kolekcję 3 weeks, o której sama mówi: „najbardziej kobieca, kontrastowa z wykorzystaniem ulubionej czerwieni”. Hojnatzka prezentowała swoje ubioru na prestiżowym Mercedes Benz Fashion Week.

1260px × 712px — główne

fot. Hojnatzka- kolekcja You talk too much/ Gdynia

Ostatnią „weteranką”, chociaż występującą dopiero po raz drugi jest marka Cosel. W pierwszym pokazie zaprezentowała kolekcję dyplomową obronioną na ASP w Łodzi- Królowa Natura. Swoje kreacje opiera na autorskich nadrukach. Najnowsza wiosenno- letnia kolekcja Królowa Oceanów była już prezentowana na krakowskim Fashion Week Day, ale na potrzeby łódzkiej edycje przygotowana jest całkowicie nowa odsłona.

1260px × 712px — główne (11)

fot. COSEL- królowa Natura- kolekcja dyplomowa/ Łódź

W kolejnym artykule przedstawimy szóstkę projektantów występujących na Marka Wspiera Markę po raz pierwszy: Kovalowe, Hulya Eric, Katarzyna Kukułka, Klaudia Bartmańska, Patrycja Plesiak, Milidiami.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 18.00 (stoiska projektantów, showroomy), a pokazy oficjalnie wystartują o godz. 19.00.

Miejsce: Hala Expo, al. Politechniki 4 Łódź, wstęp na zaproszenia

Marka Wspiera Markę współorganizowane jest przez Personal Branding Polska i Województwo łódzkie.

 

 

 

Komentarze