1260px × 712px — główne (4)

To nie są zwykłe ubrania.

Redakcja / 10 września 2018 / Komentarze:

Już 22 września w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi spotkamy się (po raz drugi) by podziwiać dzieła młodych projektantów. W sumie zobaczymy aż 10 kolekcji dla kobiet.

Oddajemy głos projektantkom z De La Fotty, bo kto jak nie one najlepiej opowie o ich marce.

1260px × 712px — główne (2)

Jesteśmy Beata i Zuzanna – projektantki i właścicielki De La Fotta. To marka o wymiarze międzypokoleniowym, międzynarodowym i inkluzywnym.

Projektujemy bezkompromisowe, zadziorne i unikalne ubrania. Nasz styl cechują intensywne printy, wygodne kroje oraz kombinacje różnorodnych tkanin.

Wierzymy, że ubrania powinny podążać za charakterem kobiety, dlatego każdy element naszej kolekcji ma swoją własną osobowość. Projektujemy ubrania dla kobiet, które doceniają połączenie ponadczasowości, świetnej jakości oraz trwałości naturalnych materiałów, nie rezygnując przy tym z ciekawych trendów i wyjątkowego design’u.

1260px × 712px — główne (3)

Nasza marka jest oddana zrównoważonej i transparentnej produkcji. Unikamy nadużycia zasobów zwierząt i natury, szanujemy dla naszej marki wykonywaną pracę i czas ludzi.

Promujemy różnorodność wieku, rozmiarów, pochodzenia, stylu życia i osobowości. Głęboko wierzymy, że moda powinna być źródłem dobrego samopoczucia, radości i akceptacji.

Chcemy zachęcić kobiety do celebrowania ich wyjątkowości, dlatego współpracujemy z niezwykle pozytywnymi i autentycznymi modelkami. W naszym nowym lookbooku są to nasze klientki, partnerki biznesowe, przyjaciółki, fanki oraz – jak zawsze – projektantki we własnej osobie.

*****

Pokaz Marka Wspiera Markę to efekt współpracy Personal Branding PolskaWojewództwa Łódzkiego.

 

Komentarze