1260px × 712px — główne (59)

The Mood- pokaz mody

Redakcja / 28 sierpnia 2017 / Komentarze:

Anna Szubert: Marta, dopiero wkraczasz w świat mody, ale widzę, że odważnie. Czy  twoja potencjalna klientka jest taka jak ty?

Marta Kłos: Dobre pytanie! (śmiech) Marka THE MOOD powstała jako koncepcja akcesoriów dla kobiet lubiących w sobie zmienność, humory i nastroje. Dla kobiet autentycznych, kolorowych, żyjących pełnią życia. Chcących mieć wpływ na to, co i kiedy ubiorą, jak się wyrażą w swojej stylizacji.
Projektujemy ręcznie robione torebki, kosmetyczki, etui oraz organizery. Tkane ręcznie, cierpliwie; oczko po oczku, aż powstaje wyjątkowa kompozycja, która pójdzie z kobietą gdziekolwiek zechce!
Dodatki są dobierane wedle gustu i nastroju. Mogą być to nowoczesne i eleganckie okucia; tkane, miękkie uchwyty czy wreszcie skórzane, klasyczne wykończenia.

AS: Kto ukrywa się pod marką The Mood? 

MK: Kreatywna i zabiegana pani od marketingu – Marta. W projektowaniu torebek odnalazła harmonię – tak bardzo potrzebną, gdy prowadzi się dwie firmy i na co dzień działa w korporacyjnej dyscyplinie. Oraz… spokojna i uzdolniona absolwentka szkoły plastycznej- Kasia, która już od jakiegoś czasu szukała przestrzeni, aby wykorzystać swój talent. A prywatnie… siostry!
W zespole jest jeszcze kilka niezwykle zdolnych pań, które wykonują najtrudniejsze prace nad prototypami: Krysia, Ela, Maria … czyli krótko mówiąc kobiety tworzą dla kobiet – piękne, praktyczne i niezwykle oryginalne wzory. Jest w tym dużo zrozumienia dla kobiecej natury, mnóstwo kolorów, pomysłów. Do zakochania.

1260px × 712px — główne (60)

AS: Pani od marketingu wie, że to co nas wyróżnia czyni nas wyjatkowym. Co wyróżnia The Mood?
MK: Bardzo ważna jest dla nas jakość, ale to już nie stanowi o wyjątkowości dzieła- jako klienci uważamy to za naturalne, oczywiste, trochę jak powietrze- nie myślimy o nim, a jego wartość dostrzegamy dopiero wtedy gdy nam tego powietrza brakuje. Wybieramy najlepsze dostępne materiały, okucia i wykończenia. Torby posiadają certyfikat autentyczności. Wnikliwie obserwujemy trendy i modę, ale fakt, że na ostateczny wygląd torby wpływ ma nasza klientka sprawia, że projektowanie wchodzi na zupełnie inny poziom- nieskończonej kreatywności.  Nie mamy w słowniku odpowiedzi NIE…pozwalamy marzyć, tworzyć i dobierać do stroju.

AS: Podczas pokazu torebki The Mood pojawią się razem z jesienną kolekcją De La Fotta.

MK: To niesamowite jaką chemię poczułyśmy rozmawiając o połączeniu sił. Od pomysłów może rozboleć głowa, ale jeśli ideą pokazu jest wspólne wspieranie, to my jesteśmy tego doskonałym przykładem. Nie mogę się doczekać efektow naszej współpracy.

AS: to już tuż tuż. Tylko 12 dni… do zobaczenia!

 

Komentarze