1260px × 712px — główne (7)

The Best of Zień

Redakcja / 26 września 2017 / Komentarze:

Trzecia edycja pokazu mody Marka Wspiera Markę, organizowanego przez Annę Szubert- promotorkę polskich marek- zakończyła się wielkim sukcesem!

Wybrałem po prostu moje ulubione!

Maciej Zień po raz pierwszy w swojej 20-letniej karierze projektanta,  przygotował i pokazał najpiękniejsze suknie. Pytany przed kamerą przez dziennikarkę powiedział: „Tak naprawdę to kompilacja kilku kolekcji. The best of to kolekcja moich najpieknieszych sukienek, które znane są z tego, że miały je na sobie znane aktorki, moje gwiazdy. Zyskały one albo uznanie krytyków mody albo zostały nałożone przez np. Danutę Stenkę, Alicję Bachledę Curuś czy Maję Ostaszewską  i wiele, wiele innych postaci, które wybrały akurat te kreacje, później szeroko omawiane w mediach. … Wybrałem po prostu moje ulubione”.

1260px × 712px — główne (4)

Dwie kreacje wybrane przez Macieja Zienia na pokaz The Best of Zień, a w ktorych oficjalnie wystapiły Katarzyna Warnke i Margaret (zdjęcia gwiazd ze strony www.zien.pl), zdjęcia modelek Mika Szymkowiak

1260px × 712px — główne (5)

Kolejne dwie suknie, które projekt Maciej Zień darzy wyjątkowym sentymentem zważywszy na osoby, które je prezentowały. Wybrane z kolekcji The Best of Zien podczas pokazu Marka Wspiera Markę w Muzeum Miasta Gdyni, 9.09.2017.  Edyta Herbuś oraz Danuta Stenka /mat. www.zien.pl/, modelki zdj. Adam Niklewski

Wszyscy byli ciekawi jakie kreacje należą do ulubionych Maćka Zienia. Niewątpliwie finałowa suknia należy do kreacji, które rozpoznaje prawie każda osoba w Polsce intersująca się modą. Suknię tą rozsławiła Alicja Bachleda Curuś na gali zamykajacej 35 festiwal filmowy w Gdyni! Nie mogło więc tej kreacji w Muzeum Miasta Gdyni zabraknąć. Czy to przypadek czy zaplanowany ukłon w kierunku Gdyni, zapytać warto Maćka. Suknia doczekała się wielu odsłon w różnych odcieniach. Pięknie prezentowała się niej również Małgorzata Socha na Warsaw Fashion Street. Wybrała ją również (z małymi modyfikacjami) Anna Lewandowska, a niedawno pozowała w niej Monika Olejnik (URODA Życia). Nie możemy oprzeć  się wrażeniu, że to idealna suknia dla każdej kobiety. Czy już kultowa?

Gdy przyglądamy się projektom Macieja Zienia, przeglądamy fotorelacje z różnych wydarzeń jednego nie można mu odmówić- wyjatkowego wyczucia w czym kobieta będzie pięknie wyglądać. Anna Szubert, organizatorka cyklicznego pokazu mody Marka Wspiera Markę, zdecydowanie przyznała, że w sukni Macieja Zienia z kolekcji The First Lady czuła się wspaniale. I chyba właśnie o to chodzi :-).

1260px × 712px — główne (6)

Zdjęcia: Mika Szymkowiak, modelka /mat. www.zien.pl/

Komentarze