1260px × 712px — główne (3)

Szczęśliwy ósmy- Bartek Pilawski

Redakcja / 30 marca 2018 / Komentarze:

Do grona 7 projektantów dołaczył Bartosz Pilawski- młody projektant, który wybrał Katowice na miejsce życia i Fabrykę Porcelany na miejsce pracy.

1260px × 712px — główne (4)

Bartek inspiruje się fotografiami Stevena Kleina. Projektuje dla kobiet silnych, odważnych, stanowczych, które nie boją się odrobiny nagości i eksponowania ciała. Podziwia Donatellę Versace za jej bezkompomisowość, odwagę i silny charkater. Jego pierwsza kolekcja bazuje na mocnych kolorach, na połączeniu czerni i srebra. Znajdziemy tam wiele przezroczystości, błysku, cekinów i piór.

1260px × 712px — główne (5)

Modą interesuje się od zawsze. Jak sam mówi, już jako sześciolatek uwielbiał zaglądać do szafy mamy, więc „to musiało się tak skończyć”- spuentował. Tempo z jaką zdobywa serca klientek jest imponujące. Zaledwie kilka miesięcy temu, w październiku, podczas pokazu mody organizowanego przez Radio Kolor zadebiutował z kolekcją First Show i… zgarnął wszystkie nagrody przewidziane dla osób wystawiających się na wydarzeniu. Kilka miesięcy później jego pokaz na Day Zakopane wsparła Natalia Siwiec.

Już 7 kwietnia Bartosz Pilawski odwiedzi Łódź i wystąpi podczas „Marka Wspiera Markę” przed blisko 500-osobową publicznością. Ideą wydarzenia jest promowanie polskich młodych twórców. Pokaz odbędzie się w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. Projekt powstał dzięki współpracy Personal Branding Polska i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i ma mieć charakter cykliczny.

Komentarze