1260px × 712px — główne (6)

Śniadanie z Marką

Redakcja / 14 września 2017 / Komentarze:

Marka Wspiera Markę to nie tylko Wieczór z Marką. Jest jeszcze nowość, wspólne śniadanie, rozmowy, żarty, opowieści- wszystko już w mniej formalnej atmosferze.

Śniadanie z Marką jest dedykowanym wydarzeniem dla wszystkich osób związanych z organizacją pokazu mody Marka Wspiera Markę. Śniadanie jest kontynuacją idei wspierania i promocji marek. Dzięki kameralnym spotkaniom każdy uczestnik może bliżej poznać innych projektantów, dziennikarzy (tylko dla partnerów medialnych wspiearajacych wydarzenie) oraz sponsorów.

Niedzielne śniadanie, na zaproszenie Anny Szubert, poprowadziła znana w świecie mody Anna Puślecka, która tworzy portal Do You Know Fashion (DYKF).

1260px × 712px — główne (7)

W kolejności od lewej Karolina Sozańska (Holistic Clinic Gdynia), Mateusz Hładki (TVN, prowadzący MwM), Anna Szubert (organizatorka MwM i Śniadania z Marką), Marta Kłos (The Mood), Zuzanna i Beata Szutenberg (De La Fotta), Maciej Soja, Artur Stec (Leser) i Ewa Chojnacka (Hojnatzka)- zdj. Piotr Żagiell, dzięki uprzejmości Mademoiselle (partner medialny)

Wyjatkowym gościem Śniadania z Marką była Pani Dorota Soszyńska, niezwykle charyzmatyczna i jednocześnie otwarta właścicielka firmy Oceanic. Jeśli uświadomimy sobie, że ma za sobą 35 lat prowadzenia firmy, musimy uznać wielkość jej strategii i nieprzeciętnej wytrwałości w dążeniu do sukcesu. A było o czym słuchać.

Oceanic eksportuje swoje wyroby do 40 krajów na świecie. Jest niezwykle konsekwentny w tworzeniu linii dla osób skłonnych do alergii. Zaledwie 2 miesiące temu zadebiutował na rynku kosmetyków kolorowych Wings of Color. Sięga po gwiazdy, w przenośni i dosłownie, jeszcze w marcowej edycji odsłanialiśmy kulisy reklamy z Kingą Preis, a już mamy klipy reklamowe ze światową supermodelką Zosią Nowak, która została twarzą „kolorówki”.

1260px × 712px — główne (8)

Górne zdjęcie: Mateusz Hładki, Dorota Soszyńska (Oceanic, AA), Maciej Zień, Dorota Markiewicz- Kubik (FFP), Aleksandra Kochanowska (Oceanic, AA), Anna Szubert; dolne: Gdynia Moje Miasto , widok z Vinegre; prawe zdjęcie: Anna Puślecka (DYKF, prowadząca Śniadanie z Marką)

Żałujemy, że nie dotarli wszyscy zaproszeni, ale tak już jest, że życie lubi namieszać nam w planach.

Dziękuję serdecznie Piotrowi Żagiell, za przekazanie zdjęć z tego niezwykle ważnego spotkania. Wizytówki były w stałym ruchu, gdyby nie to, że śniadanie musi się kiedyś skończyć, pewnie trudno byłoby się rozstać.

Na koniec miejscówka! Taki widok serwuje Vinegre w Gdyni. Zaserwowane śniadanie dorównało widokowi. Dziękuję Patrycja! 

PS: Więcej zdjęć ukaże się rano 15.09 na FB. Dziękuję Furelli za przepiekny kombinezon- zadebiutował :-)

Komentarze