nie-mam-nic-do-powiedzenia-8

Silny projekt promujący polskich twórców

Brand Polska / 10 stycznia 2017 / Komentarze:

Samemu można zdziałać wiele, ale we współpracy można osiągnąć wszystko – projekt Marka wspiera Markę zrodził się z głębokiej wiary w tę ideę oraz z fascynacji Anny Szubert i jej zespołu- polskimi markami.

Mamy swój wyróżnik na świecie – to polscy projektanci tworzący unikatowy design. Zarówno giganci, którzy od lat z powodzeniem radzą sobie na rynku, jak i małe manufaktury są naszym bogactwem, które chcemy odkryć i pokazać ich najpiękniejszej formie.Wieczór multibrandowy łączy marki rozpoznawalne z tymi, które o tą rozpoznawalność dopiero walczą. Dzięki formule dającej stylistkom wolność twórczą, na wybiegu zobaczymy jak nieograniczone może być wizjonerstwo w doborze krojów i fasonów oraz jak pozornie odległe od siebie rzeczy razem tworzą niesamowitą kompilację.

To nie wszystko… 

W drugiej edycji sięgamy głębiej i wydobywamy na światło najbardziej intrygujących polskich twórców i artystów zdobywających uznanie na świecie. Wieczór zostanie wzbogacony o wystawę malarstwa utalentowanej i wielokrotnie nagradzanej Dominiki Żurawskiej.

Gdynia- polskie miasto…

Nie bez powodu wieczór Marka wspiera Markę odbędzie się w Gdyni. Miasto z morza i marzeń jest kolebką polskiego designu. Nawiązując do idei nowoczesności w eleganckim wydaniu, wydarzenie odbędzie się w murach Muzeum Miasta Gdyni, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zaprosiliśmy niezwykłe osobistości ze świata mody, między innymi światowej klasy projektantkę Natashę Pavluchenko oraz mistrzynię fryzjerstwa wysokiego, dwukrotną zwyciężczynię prestiżowego konkursu Color Trophy, Teresę Opiałę. Wśród 250 gości, prawdziwych pasjonatów polskiej kreatywności, znajdą się także specjalni goście, przedstawiciele świata biznesu, show biznesu, kultury oraz międzynarodowe delegacje miast partnerskich Gdyni.

Narodził się silny projekt promujący polskich twórców, co z pewnością zaobserwujemy podczas marcowej edycji.

„Marka wspiera markę” łączy i jednoczy, wsparcia udzielają i wsparcie otrzymują wszyscy uczestnicy projektu. Taka jest idea, w taką ideę wierzymy!

1panorama-gdynia1_50cm

gdyniaturystyczna.pl

zobacz-serwis-1

ZOSTAŃ Z NAMI, CZYTAJ DALEJ!

budowanie-twojej-osobistej-marki-to-dzialania-ktore-pozwola%cc%a8-ci-wyprzedzic-konkurencje-i-zagwarantuja%cc%a8-sukces

 

Komentarze