1260px × 712px — główne (35)

Poproszę buty w kolorach

Redakcja / 20 września 2018 / Komentarze:

Poproszę buty w kolorach. Tak mogłaby się zaczynać historia Kaliny i jej marki. -W jakich kolorach? W każdym, w który wierzysz! :-)

Kalina Valentovitch – to miłośniczka wszelkich form sztuki, czerpiąca z życia garściami, kochająca ludzi artystka.

Urodziła i wychowała się w Warszawie, w rodzinie aktorów i muzyków. Fascynację modą odkryła już jako 7-letnia dziewczynka. Czas wolny spędzała na projektowaniu kreacji, rysowaniu, śpiewaniu, szyciu i malowaniu. Inspirując się światowymi domami mody, postanowiła wtedy, że kiedyś stworzy własną, niesamowitą markę.

1260px × 712px — główne (33)

W 2015 roku jej wieloletnie działania na polu artystycznym, przybrały oficjalną nazwę. Kalina zapragnęła wprowadzić więcej kolorów w ludzkie życie. Stworzyła markę Valentovitch i oczarowała odbiorców pierwszą kolekcją butów. Zawsze lubiła wyróżniać się z tłumu, dlatego tworzy rzeczy, które wyróżniają jej klientów. Od tamtej pory pokazuje światu, że moda jest sztuką. Łączy miłość do malarstwa, muzyki i designu, tworząc luksusowe, unikatowe modele i obrazy.

W pokazie Marka Wspiera Markę buty projektantki zostaną zaprezentowane razem z ubraniami marki De La Fotta

1260px × 712px — główne (34)

O tym jak doszło do współpracy, Zuzanna De La Fotta mówi tak, że energia ekspoloduje:

Kalina i ja tworzymy razem looki – w duchu założenia Marka Wspiera Markę. Oprócz tego korzystamy podczas pokazu z uprzejmości partnera pokazu- rajstop polskiej marki pończoszniczej Gabriella.
Poznalysmy się dopiero, wiec nie ma za bardzo opowiadać „co my razem robimy” ?! Dla mnie Valentovich to jest „love at first color”. Zobaczymy się na żywo w dniu pokazu.
To jakby projektanckie „blind datę”, bardzo ekscytujące – tylko ze nie jesteśmy sobie obce podejściem tworczym.
Zobaczyłam jej motto i wiedziałam ze „czuję” tę markę. 

*****

Organizatorzy: Personal Branding Polska i Województwo Łódzkie

Pokaz mody polskich projektantów Marka Wspiera Markę w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, 22 września 2018

Komentarze