1260px × 712px — główne (35)

Poproszę buty w kolorach

Redakcja / 20 września 2018 / Komentarze:

Poproszę buty w kolorach. Tak mogłaby się zaczynać historia Kaliny i jej marki. -W jakich kolorach? W każdym, w który wierzysz! :-)

Kalina Valentovitch – to miłośniczka wszelkich form sztuki, czerpiąca z życia garściami, kochająca ludzi artystka.

Urodziła i wychowała się w Warszawie, w rodzinie aktorów i muzyków. Fascynację modą odkryła już jako 7-letnia dziewczynka. Czas wolny spędzała na projektowaniu kreacji, rysowaniu, śpiewaniu, szyciu i malowaniu. Inspirując się światowymi domami mody, postanowiła wtedy, że kiedyś stworzy własną, niesamowitą markę.

1260px × 712px — główne (33)

W 2015 roku jej wieloletnie działania na polu artystycznym, przybrały oficjalną nazwę. Kalina zapragnęła wprowadzić więcej kolorów w ludzkie życie. Stworzyła markę Valentovitch i oczarowała odbiorców pierwszą kolekcją butów. Zawsze lubiła wyróżniać się z tłumu, dlatego tworzy rzeczy, które wyróżniają jej klientów. Od tamtej pory pokazuje światu, że moda jest sztuką. Łączy miłość do malarstwa, muzyki i designu, tworząc luksusowe, unikatowe modele i obrazy.

W pokazie Marka Wspiera Markę buty projektantki zostaną zaprezentowane razem z ubraniami marki De La Fotta

1260px × 712px — główne (34)

O tym jak doszło do współpracy, Zuzanna De La Fotta mówi tak, że energia ekspoloduje:

Kalina i ja tworzymy razem looki – w duchu założenia Marka Wspiera Markę. Oprócz tego korzystamy podczas pokazu z uprzejmości partnera pokazu- rajstop polskiej marki pończoszniczej Gabriella.
Poznalysmy się dopiero, wiec nie ma za bardzo opowiadać „co my razem robimy” 😆! Dla mnie Valentovich to jest „love at first color”. Zobaczymy się na żywo w dniu pokazu.
To jakby projektanckie „blind datę”, bardzo ekscytujące – tylko ze nie jesteśmy sobie obce podejściem tworczym.
Zobaczyłam jej motto i wiedziałam ze „czuję” tę markę. 

*****

Organizatorzy: Personal Branding Polska i Województwo Łódzkie

Pokaz mody polskich projektantów Marka Wspiera Markę w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, 22 września 2018

Komentarze