1260px × 712px — główne (20)

Pokaz Natashy Pavluchenko na Cyprze

Redakcja / 22 maja 2018 / Komentarze:

Natasha Pavluchenko to wśród projektantów prawdziwa artystka, która z sukcesem nadaje modowemu rzemiosłu estetyczny sznyt właściwy twórczym indywidualnościom. Jej ostatni pokaz to dowód na to, że wydarzenie modowe może być niezwykłym doznaniem.

9 maja w prestiżowym apartamentowcu Olympic Residence w Limassol na Cyprze, w miejscu gdzie mieści się również butik projektantki, przedstawiciele świata biznesu i mody spotkali się podczas prezentacji najnowszej kolekcji Wiosna/Lato 2018 Natashy Pavluchenko. Projektantka wraz ze swoim zespołem zdołała stworzyć wyjątkowe show, dzięki któremu  można było wkroczyć w magiczny świat utalentowanej twórczyni.

1260px × 712px — główne (22)

Projektantka najnowszą kolekcję zadedykowała kobiecości, którą można określić w trzech słowach: dostojna, powabna, zmysłowa!  Znakomicie oddaje wyrafinowanie, manifestując jednocześnie siłę i niezależność współczesnych kobiet. Całość utrzymana została w klasycznych kolorach bieli, błękitu, czerni i czerwieni. Zestawienie tych barw dało efekt kolekcji wzburzonej emocjami i namiętnością. Na wybiegu można było podziwiać wszystkie linie ubrań, które znajdują się w ofercie marki: basic, preta a porter de luxe i haute couture.  Pokaz rozpoczął się od pokazania strojów kąpielowych, uzupełnionych akcesoriami takimi jak: jedwabne apaszki, torby i plecaki. Kolejnym elementem były  sukienki i garnitury z linii preta a porter de luxe. Całość zamknęły suknie haute couture, które stworzone zostały z pięknych koronek i szlachetnych tkanin – znaku rozpoznawczego projektantki. Dzięki odpowiednim cięciom suknie autorstwa Natashy Pavluchenko są wizualnie lekkie, miękko układające się na sylwetce, tworząc w ten sposób absolutnie wyrafinowany i elegancki efekt. Mistrzowskie linie idealnie kształtujące kobiecą sylwetkę. Uzupełnieniem do całej kolekcji stanowiły buty marki Prima Moda.

1260px × 712px — główne (23)

Sensacyjną częścią wydarzenia był pokaz na żywo w roli głównej z samą projektantką. Znana z wychodzenia poza standardy Natasha Pavluchenko, obecnym gościom zaprezentowała swój krawiecki kunszt, tworząc na manekinie wieczorową suknię. Zrobiła tym samym absolutnie niezapomniane wrażenie wśród wszystkich przybyłych.

1260px × 712px — główne (21)

Za choreografie i reżyserie pokazu odpowiedzialny był Waldemar Szymkowiak, który współpracował przy realizacji pokazów m.in.  Diora, czy Karla Lagerfelda. O znakomitą oprawę muzyczną zadbał Chriss Jaxx, który stworzył muzykę do pokazu oraz after party, wprowadzając gości w nowoczesne brzmienia w połączeniu z francuską muzyką z lat 50-tych.

Partnerami tego wyjątkowego pokazu byli:: Savvides Group, Olympic Residence,  Moi Ostrov, Porsche, Ideal Stanard, Primamoda, Module Investment, Concept Design i Cal Creative Communication.

Personal Branding Polska trzyma kciuki za kolejne sukcesy!

***************

Foto: Cal Creative

Komentarze