1260px × 712px — główne (34)

Pierwsze spotkanie Business Networking Event w Gdyni

Redakcja / 26 lutego 2019 / Komentarze:

Sukces w biznesie w znacznym stopniu zależy od sieci kontaktów z partnerami i kontrahentami, czyli od budowania trwałych relacji na rynku. Projekt BUSINESS NETWORKING EVENT jest odpowiedzią na potrzeby całego środowiska gospodarczego i zakłada tworzenie długoterminowych struktur współpracy poprzez autorski cykl spotkań. W tym roku gości po praz pierwszy w Gdyni.

Uczestnikami BUSINESS NETWORKING EVENT są mali i średni przedsiębiorcy, managerowie różnych szczebli, organizacje pozarządowe oraz startupowcy, reprezentanci wolnych zawodów i freelancerzy, czyli wszyscy, którzy mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w celu wspólnego rozwoju, wzrostu i aktywizacji szeroko rozumianego biznesu, a tym samym całego regionu.

– Pragniemy powołać zauważalny na mapie Polski, konsekwentny cykl spotkań ze wsparciem tak innowacyjnego miasta jak Gdynia, która wraz z premierą BUSINESS NETWORKING EVENT, zacznie stawać się swoistym prekursorem networkigu łaczącego ludzi biznesu – mówi Ireneusz Osiński, prezes zarządu Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów

Wydarzenie BUSINESS NETWORKING EVENT „Trust & Safety” odbywa się pod patronatem Miasta Gdyni w ścisłej współpracy z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Tematyka tego wydarzenia  oparta jest o szeroko rozumiane bezpieczeństwo z uwzględnieniem takich aspektów jak podejmowanie racjonalnych decyzji w stresie, bezpieczeństwo inwestycji (diamenty), zarządzanie sytuacją kryzysowa, czy negocjacja kryzysowa.

Całość zostanie przeprowadzona zgodnie z założoną formułą krótkich ok. 10 minutowych wystąpień kilku mówców, sprawnie przeprowadzonego panelu dyskusyjnego z finałową sesją networkingową i konkursem.

Wydarzenie zostanie uświetnione oprawą artystyczną w postaci występu wokalnego i pokazu mody z prezentacją prawdziwej biżuterii diamentowej, poczęstunku przygotowanego przez restaurację Vertigo oraz degustacji wina włoskiego z winnicy Noma z Gdyni.

OSOBOWOŚCI WIECZORU

Wyjątkowym gościem spotkania BUSINESS NETWORKING EVENT „Trust & Safety” jest Jarosław Rogowski, który przyjedzie z Łodzi, miasta gdzie na światowym poziomie prosperuje założona przez niego organizacja Global Krav Maga Academy.

1260px × 712px — główne (30)

fot. Jarosław Rogowski i Agnieszka Babicz- goście wieczoru

Jarosław Rogowski – gość dnia

Trener personalny celebrytów, mówca, szkoleniowiec łączący wiedzę i umiejętności z zakresu różnych sztuk walki. Ekspert z 25-letnim doświadczeniem zdobytym w takich krajach jak Chiny, Tajlandia, Kazachstan, Filipiny, a przede wszystkim w słynnym klasztorze Shaolin, który przyjął go jako jednego z pierwszych Polaków.

Jarosław Rogowski jest też specjalistą walki nożem, szefem szkolenia izraelskiego systemu walki bronią ACT (Armed Combat and Tactics) oraz założycielem Global Krav Maga Academy, gdzie pracuje jako jeden z najlepszych instruktorów krav maga w Polsce i Europie.

Podczas  BUSINESS NETWORKING EVENT „Trust & Safety” opowie o bezpieczeństwie osobistym i podejmowaniu racjonalnych decyzji w stresie.

Spotkanie BUSINESS NETWORKING EVENT „Trust & Safety” swym występem uświetni Agnieszka Babicz, aktorka scen muzycznych, najbardziej uznana w Polsce i za granicą wykonawczyni piosenek z repertuaru Anny German.

Agnieszka Babicz – gwiazda scen musicalowych

Aktorka scen muzycznych z dyplomem Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, licencjonowany menedżer kultury, a niebawem magister zarządzania zasobami ludzkimi (HR) po ukończeniu Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Laureatka wielu nagród, między innymi Grand Prix I Ogólnopolskiego Festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze. Stale podróżująca po kraju i zagranicy m. in. ze swoim recitalem „Wędrująca Eurydyka” – owacyjnie przyjmowana w Rosji (Moskwa, Kaliningrad), na Ukrainie (Żytomierz, Winnica), w Niemczech (Berlin), czy Wielkiej Brytanii (Londyn).

Koncertowa wersja jej autorskiego spektaklu muzycznego poświęconego twórczości Anny German została wydana na płycie i aktualnie dostępna jest w sprzedaży.

Podczas Business Networking Event artystka wykona między innymi utwór śpiewany przez Marilyn Monroe „Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety”.

1260px × 712px — główne (29)

fot. Ireneusz Osiński- organizator wydarzenia

Ireneusz Osiński – organizator i prowadzący

Twórcą i prowadzącym BUSINESS NETWORKING EVENT jest Ireneusz Osiński, Prezes Fundacji Na Rzecz Rozwoju Talentów i Pełnomocnik Zarządu “Pracodawców Pomorza” ds. Relacji Biznesowych. Wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej, przedsiębiorca i manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży.

Poprowadzi całość Business Networking Event od open networkingu na początku, poprzez wszystkie atrakcje, na konkursie i networkingowej sesji moderowanej kończąc.

 

Gościnny POKAZ MODY w ramach projektu Marka Wspiera Markę

Szczególną atrakcją wieczoru będzie pokaz mody. Odbędzie się on pod egidą „Marka Wspiera Markę”, projektu zrodzonego z głębokiej wiary w ideę łączenia marek, którego kolebką jest właśnie Gdynia. Pomysłodawczynią i inicjatorką projektu jest Anna Szubert (Personal Branding Polska). W ramach prezentacji zobaczymy kolekcję marki COSEL, która we współpracy z grafkiem przygotowuje autorskie nadruki na tkaninach inspirowane naturą. W najnowszej kolekcji wiosenno-letniej  Królowa Oceanów zobaczymy koralowce, muszle, turkusowe morze, ukwiały i całą gamę innych morskich żyjątek.

Dopełnieniem całości będzie biżuteria diamentowa Prevalue, oczywiście oryginalna i z najcenniejszymi kamieniami, bo też z natury!

 1260px × 712px — główne (33)

fot. Marka Cosel, www.cosel.moda

Miejsce: Gdyńskie Centrum Filmowe, Plac Grunwaldzki 2, 81-372 Gdynia

Termin: 28.02.2019 (czwartek), godz. 18.00

 

 

 

 

Komentarze