1260px × 712px — główne (15)

Najnowsza kolekcja Jarosława Ewerta

Redakcja / 13 września 2018 / Komentarze:

Przedstawiamy kolejnego projektanta, który dołączył do wydarzenia Marka Wspiera Markę, 22 września 2018 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Jarosław Ewert to projektant który na swoim koncie ma już ponad 20 kolekcji sezonowych. Swoją przygodę z modą rozpoczął na Politechnice Łódzkiej na kierunku Wzornictwo – Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, podczas których brał udział w licznych konkursach w których zdobywał nagrody i wyróżnienia – Off Fashion, Re-act Fashion Show,    STREET OF DESIGN, NEW LOOK DESIGN. Podczas ostatnich lat prezentował swoje kolekcję podczas takich imprez modowych jak FashionPhilosophy Fashion Week Poland, The Look Of The Year, Fashion Square, Warsaw Fashion Weekend, KTW Fashion Week, Mados Infekcija – Wilno.

1260px × 712px — główne (16)

Pomysły Jarosława Ewerta to odwaga w konstrukcjach, oryginalność wykorzystywanych materiałów oraz świeżość w podejściu do mody. Lata twórczości pozwoliły projektantowi wykształcić unikalny i rozpoznawalny styl. Tworzone kolekcje, zarówno męskie, jak i damskie, charakteryzują się mnogością detali, różnorodnością form i świetnym krawiectwem.

Inspiracje czerpie z historii, kultury i sztuki, ale także z życia codziennego. Wielka otwartość projektanta na otoczenie sprawia, że każda nowa kolekcja zaskakuje i pozostawia jego markę w pamięci klientów.

Najnowsza kolekcja projektanta inspirowana jest dzikim zachodem, stylem country, kowbojami, kolonizacją i westernami z lat 40 i 50, całość w nowoczesnym, intrygującym wydaniu użytkowej awangardy.

1260px × 712px — główne (17)

*****

Pokaz Marka Wspiera markę odbędzie się po raz szósty. W Łodzi będzie to druga edycja wydarzenia.

Organizatorzy: Personal Branding Polska i Województwo Łódzkie

Komentarze