1260px × 712px — główne (19)

Marta Kuszyńska i jej najnowsza kolekcja

Redakcja / 15 września 2018 / Komentarze:

Czas na prezentację kolejnej projektantki, która zaprezentuje swoją kolekcję podczas drugiej edycji łódzkiej pokazu Marka Wspiera Markę w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Poznajcie Martę Kuszyńską.

1260px × 712px — główne (20)

Absolwentka łódzkiej ASP tworząca damskie kolekcje utrzymane w eklektycznym stylu. Jej projekty łączą w sobie romantyzm z nowoczesnością i powstają z wielką dbałością w łódzkiej pracowni projektantki, którą prowadzi wspólnie z rodzicami, tworząc międzypokoleniową firmę rodzinną.
Swoje kolekcje prezentowała podczas największych imprez modowych w Polsce m.in. Fashion Philosophy Fashion Week Poland, The look of the year, KTW Fashion Week, Fashion Square, Wybory miss, a w listopadzie zeszłego roku również na prestiżowym branżowym wydarzeniu modowym w Bangkoku – Thai Silk to the world.
Od 3 lat razem z projektantem Jarosławem Ewertem udowadniają, że z powodzeniem można łączyć przyjaźń z b iznesemprowadząc wspólnie butiki w Warszawie, Poznaniu, a wkrótce także w rodzinnej Łodzi, gdzie po chwilowej przerwie wracają ze sklepem stacjonarnym, tym razem w Galerii Łódzkiej.

Kolekcja jesień/zima 2018 „Eternal” jest inspirowana tajemniczym, mrocznym klimatem świata nocnych zjaw i stylem wiktoriańskim. Utrzymana w charakterystycznym dla projektantki romantycznym stylu. W kolekcji wykorzystano koronki, welur, szyfon, satynę, wełnę.

*****

Organizatorzy: Personal Branding Polska i Województwo Łódzkie

Komentarze