nie-mam-nic-do-powiedzenia-34

Marka wspiera Markę… w Gdyni!

Redakcja / 30 grudnia 2016 / Komentarze:

Końcówka roku w naszym Zespole jest niezwykle intensywna. Szczęśliwi i podekscytowani spieszymy donieść, że druga odsłona prestiżowego multibrandowego pokazu Mody Marka wspiera Markę odbędzie się już 11 marca 2017 roku w Gdyni!

Idea łączenia marek jest nam bardzo bliska. Głęboko wierzymy, że marki rosną siłą innych marek i wcale przez to nie należy rozumieć robienia kariery „na plecach silniejszego”. To coś o wiele więcej. Samemu można zrobić bardzo wiele, ale we współpracy można zrobić absolutnie wszystko!

Fascynują nas polscy przedsiębiorcy. Wbrew powszechnej opinii, że niewiele mamy światu do zaoferowania my wierzymy, że jest dokładnie odwrotnie. W polskich markach drzemie siła oraz ogromne pokłady kreatywności i pora, aby świat się o tym dowiedział.

Multibrandowy pokaz mody to połączenie idei kooperacji marek z naszym osobistym zamiłowaniem do polskiego designu. Pierwszy pokaz pod szyldem Marka wspiera Markę odbył się 9 września w Hotelu Sopot****. Dwie stylistki Anna Męczyńska i Katarzyna Kobiela stworzyły brawurowe stylizacje łącząc prace młodych projektantów z markami, które już od dawna z powodzeniem działają na rynku. W wyniku tej pracy powstało 26 fantastycznych stylizacji.

nie-mam-nic-do-powiedzenia-39

Przed nami druga odsłona projektu Marka wspiera Markę. Tym razem naszych gości zaprosimy do nowoczesnych wnętrz Muzeum Miasta Gdyni. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek. 

Nie trzeba jechać do Włoch, czy Francji, żeby podziwiać wielką modę. Mamy ją tutaj, w Polsce, trzeba ją tylko odkryć, oszlifować i pokazać światu w jej najlepszej formie.

Zobacz relację video z pokazu

nie-mam-nic-do-powiedzenia-40

nie-mam-nic-do-powiedzenia-41

fot., video: Bartłomiej Młynarski

ZOBACZ TAKŻE:

PRZECZYTAJ:

 

Komentarze