1260px × 712px — główne

Marka Wspiera Markę po raz szósty!

Redakcja / 21 sierpnia 2018 / Komentarze:

Nam też trudno w to uwierzyć, ale przed nami szósta edycja pokazu Marka Wspiera Markę!

22 września w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi spotkają się fani polskich marek. Przygotowaliśmy naprawdę moc wrażeń. Najważniejsza część wydarzenia to oczywiście pokazy mody. Kolejny już raz staraliśmy się tak dobrać projektantów by zaciekawić publiczność naszą polską różnorodnością i kreatywnością.

W programie przewidzieliśmy dwie kolekcje dyplomowe łódzkiej ASP, nowości na sezon jesienny projektantów, których znamy już z poprzedniej edycji i biorących udział w wydarzeniu po raz pierwszy oraz … kolekcję butów.

W programie przewidzieliśmy również uroczysty bankiet. Tego brakowało gościom przy poprzednich edycjach. To idealny czas by porozmawiać, wymienić się wrażeniami, poznać bliżej projektantów, nawiązać kontakty. Jeśli pogoda dopisze (a taką mamy nadzieję), część bankietowa odbędzie się w patio CMW.

Zanim jednak zaczniemy… posłuchamy wykładu na temat mody. Jesteśmy pewni, że Was zachwyci. W końcu takie miejsce jak Centralne Muzeum Włókiennictwa jest stworzone by głosić dobre wieści :-)

Dla naszych gości przewidzieliśmy 500 zaproszeń. Kilkadziesiąt z nich trafi do sympatyków polskich marek- wystarczy zgłosić się do organizatorów. Dla wszystkich pozostałych fanów przygotowaliśmy możliwość obejrzenia pokazów on-line na żywo.

Po kwietniowym pokazie w Łodzi odnotowaliśmy 850 tysięcy zasięgu w internecie w pierwszym tygodniu. Teraz chcemy pobić nasz rekord i dojść do poziomu miliona :-).

Odliczanie rozpoczęte. Jutro kolejne wieści. Bądźcie z nami- sercem! I nie tylko.

Na koniec kilka fotografii z poprzedniej edycji. W kolejności: De La Fotta, Klaudia Markiewicz, Kalina Kocemba i Maciej Piłat.

1260px × 712px — główne (1)

 

 

 

Komentarze