1260px × 712px — główne (1)

Marka Wspiera Markę- ostatnie odliczanie

Redakcja / 29 marca 2018 / Komentarze:

Anna Szubert: Gdyby ktoś powiedział mi rok temu, że będę współorganizować pokaz na 500 osób w Łodzi, mając na pokładzie ósemkę fantastycznych młodych projektantów… w Centralnym Muzeum Włókiennictwa, powiedziałabym, że wszystko jest możliwe, ale z tych takich… mniej” :-) A jednak…

Już 7 kwietnia 2018 (sobota) w przepięknym obiekcie architektonicznym jakim jest zabytkowa Biała Fabryka (Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi) odbędzie się pierwsza edycja pokazu Marka Wspiera Markę #markawspieramarkę. Historia pokazów mody w CMWL jest niezwykle bogata- archiwum muzeum jest w posiadaniu pokaźnej kolekcji zdjęć.

1260px × 712px — główne

fot. z archiwum Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 19.00, dlatego często nazywamy go zamiennie Wieczór z Marką.

Idea pokazu jest niezmienna. Jako miłośnicy polskich marek, wyszukujemy, doceniamy i promujemy wspaniałych polskich młodych projektantów. W tej edycji do projektu dołączyła ósemka wspaniałych: Angelika Józefczyk, Klaudia Markiewicz, Simona Nikołajewska, Bartosz Pilawski, Maciej Piłat, Kalina Kocemba, Kamil Hala i duet De La Fotta, czyli Zuzanna i Beata.

Może i nasza ósemka trafi kiedyś, po wielu, wielu latach (bo wiele jeszcze przed nimi), do kronik, archiwów i książek o modzie jako inspiracja dla przyszłych pokoleń projektantów, a takie muzea jak CWKL bedą organizować wystawy w hołdzie ich talenów, czego z całego serca im życzymy.

1260px × 712px — główne (2)

Nasi projektanci przygotowli od 8 do 10 sylwetek, łącznie bedziemy więc mogli podziwiać blisko 70 gotowych i niepowtarzalnych stylizacji. O inspiracjach opowiemy niebawem :-)

Po raz kolejny wydarzenie Marka Wspiera Markę poprowadzi Mateusz Hładki- dziennikarz TVN, a za reżyserię odpowiada Maciej Majzner.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Personal Branding Polska i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Dla wszystkich zainteresowanych osób pokaz mody będzie można śledzić on-line.

Komentarze