1260px × 712px — główne (23)

Kongres Liderek Biznesu

Redakcja / 24 maja 2019 / Komentarze:

13 czerwca w Warszawie odbędzie się niezwykle ciekawe wydarzenie Samoświadomość jako kapitał współczesnej kobiety sukcesu.

Do grona prelegentów zostały zaproszone wielkie osobowości nie tylko biznesu, ale również świata mody. Od nich chcielibyśmy zacząć bo to z całą pewnością wyróżnia to wydarzenie na tle innych. Cała plejada znanych nazwisk w jednym miejscu to wyjatkowa okazja do zadania pytań i posłuchania o kulisach ich pracy.

Zaczynamy od Katarzyny Sokołowskiej.

Reżyserka i dyrektor kreatywna pokazów mody, ikona stylu, scenografka, miłośniczka mody. Od ponad 16 lat reżyseruje najważniejsze polskie pokazy mody oraz eventy show biznesowe.

Jeśli ktoś interesuje sie modą w minimalnym stopniu, raczej na pewno słyszał to nazwisko. Katarzyna Sokołowska, w pierwszej części kongresu, opowie o tym jak ważny jest wizerunek i postrzegania samej siebie. Temat ten jest niezwykle istotny z punktu widzenia nawiązywania relacji biznesowych, a bez nich trudno jest funkcjonować zawodowo.

1260px × 712px — główne (24)

Rekomendujemy Annę Męczyńską

Niezwykle charyzmatyczna postać, której prawie nie widać, a której prace nieświadomie oglądamy bardzo często. Jedna z najlepszych stylistek w Polsce, autorka książki Figura jak z ekranu. Czy wiecie, że Anna od wielu lat jest związana z serialem Rodzinka PL? To właśnie Ona dowodzi garderobą wszystkich aktorów serialu, to ona dobiera, wyszukuje perełki modowe. I jak nikt inny ze zwykłych ubrań potrafi wyczarować niezwykłą całość.

Projektant Łukasz Jemioł

Trudno uwierzyć! Trzecie nazwisko ze świata mody na jednym wydarzeniu! Polski projektant, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, laureat wielu nagród zdobytych w konkursach. I to wszystko w tak młodym wieku.

Czy to nie zachęca do wejścia na stronę wydarzenia : Kongres Liderek Biznesu

Jako partner medialny mocno rekomendujemy!

O kolejnych inspirujących osobach Kongresu Liderek Biznesu jeszcze napiszemy!

 

 

Komentarze