NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA...-31

Konferencja kobiet sukcesu

Redakcja / 29 kwietnia 2016 / Komentarze:

17 maja 2016 roku, Gdynia Waterfront (17:00 – 22:00)

Zapisy na oficjalnej stronie konferencji

Success Woman to konferencja skrojona specjalnie dla kobiet ukierunkowanych na rozwój i sukces w biznesie. Celem Konferencji jest celebrowanie i wspieranie Kobiecych sukcesu, o których aż tak często nie mówi się głośno.

Założeniem organizatorów jest inspirowanie oraz przekazywanie wartościowej i praktycznej wiedzy, która stanie się źródłem do poszerzania swoich kompetencji oraz rozwoju swojego biznesu. Konferencja stanie się źródłem dodatkowej motywacji, okazją do inspirujących poszukiwań, przestrzenią do nawiązania ważnych relacji mogących w przyszłości zaowocować współpracą.

Podczas Konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z nami Kobiety Przedsiębiorcze odnoszące sukcesy wielkiego formatu, reprezentujące różne branże. Wszystko po to, aby uczestniczki miały dostęp do rzetelnej wiedzy, zyskały nowe perspektywy i aby ich kariera mogła nabrać zawrotnego tempa.

Konferencja skierowana jest do kobiet aktywnych i dynamicznych, zaangażowanych w swój rozwój, pełnych pasji, inicjatywy i determinacji. To będzie miejsce spotkania dla freelancerek i kobiet przedsiębiorczych, kobiet które biorą los w swoje ręce, chcą rozwijać swój potencjał, świadomie zdobywać wpływ i zwiększać swoją efektywność.

Portal Personal Branding Polska jest patronem Konferencji Success Woman.

Komentarze