1260px × 712px — główne (47)

Kamil Hala w Łodzi!

Redakcja / 17 marca 2018 / Komentarze:

7 kwietnia 2018 roku zbliża się w zawrotnym tempie. Każdego dnia pojawiają się HOT Newsy. Tym razem mamy przyjemność potwierdzić, że Kamil Hala jest z nami na pokładzie Marka Wspiera Markę. Świat jest bardzo mały- niteczki prowadziły do takiego scenariusza z różnych stron :-)

1260px × 712px — główne (48)

Kamil Hala – projektant, właściciel autorskiej Pracowni Krawiectwa Artystycznego we Wrocławiu. Student trzeciego roku Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na kierunku wzornictwo, specjalność projektowanie ubioru. Współpracuje z Martą Robak – trzykrotną Mistrzynią Europy we Fryzjerstwie Artystycznym, marką KAARAL Polska oraz  marką LaMania, przygotowując oryginalne kreacje do sesji zdjęciowych, wspierających pokazy fryzjerstwa artystycznego i promujących produkty marki.

Od 2008 roku zajmuje się projektowaniem ubioru i kreowaniem nowej jakości w modzie. Swoją karierę artystyczną rozpoczynał zdobywając podstawy wiedzy i umiejętności związanych z projektowaniem ubioru w Policealnej Szkole Projektowania Ubioru we Wrocławiu. Wówczas dwukrotnie zdobył tytuł półfinalisty Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION w Kielcach. W 2012 roku rozpoczął własną działalność artystyczną w ramach Pracowni Krawiectwa Artystycznego Kamil Hala we Wrocławiu. Od początku swojej aktywności stawia na oryginalność i jakość swoich kreacji oraz zadowolenie klientów.

1260px × 712px — główne (49)

 

Komentarze