1260px × 712px — główne (5)

Hojnatzka forever!

Anna Szubert / 12 lutego 2018 / Komentarze:

 

Dziś odebrałam telefon z Warszawy. Jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie stolicy- butik multibrandowy jest zainteresowany wprowadzeniem marki Hojnatzka do oferty sklepu. Dlaczego o tym piszę? Bo Hojnatzka jest zjawiskowa, a ostatni rok (w zasadzie niepełny) należał właśnie do niej. Ze swoją dyplomową kolekcją w ciągu zaledwie kilku miesięcy odwiedziła kilka miast europejskich. Do najbardziej prestiżowych należał pokaz w Budapeszcie w ramach Mercedes- Benz Fashion Show. Tam nie ma drzwi szeroko otwartych, trzeba dużego talentu i … być finalistką konkursu na całą centralną Europę!

Jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania SAPU. W trakcie wrześniowej, trzeciej edycji pokazu Marka Wspiera Markę, Ewa Chojnacka/ Hojnatzka pokazała kolekcję inspirowaną morzem i latarniami morskimi.

Co jak co, ale nie ma lepszego miejsca na świecie. Gdynia to morze. I wszystko co z morzem i portem związane. Latarnia też była, chociaż mało kto z mieszkańców ją jeszcze pamięta. Ostatni raz jej światło zabłysło w 1933 roku. Tyle historii.

Już za niespełna 4 tygodnie zobaczymy Hojantzką ponownie z jej najnowszą kolekcją. Jeszcze nikt jej nie widział, ale już rozbudziła naszą ciekawość.

Przeczytaj też wywiad z Ewą Chojnacką http://personalbrandingpolska.pl/hojnatzka-na-bis/

*****************

Chciałam poczuć magię kolekcji „You talk too much”, więc przestaję już pisać/ mówić :-) i wrzucam kilka zdjęć z sesji zdjęciowej.

1260px × 712px — główne (2)

Fotograf: Mika Szymkowiak

Ubrania: Hojnatzka/ kolekcja You talk too much

Uczesanie: Małgorzata Grabowska/ Elite

Makijaż: Magdalena Wozińska/ Make Up Me by Magdalena Wozińska

Plener: M15 Restaurant & Bar & Sauny Sopot

Dziękuję serdecznie całemu zespołowi.

************************

Wielkie podziękowania dla Ines Madejskiej i Anny Amsolik z M15 za gościnę.

1260px × 712px — główne (3)

 

1260px × 712px — główne (4)

 

Komentarze