1260px × 712px — główne (50)

Furelle i Gdynia

Redakcja / 10 sierpnia 2017 / Komentarze:

Nina Garcia przytacza w swojej książce „Mała czarna księga stylu” cenną radę: Kiedy uda ci się znaleźć dobrego krawca, nie ujawniaj jego nazwiska nawet pod groźbą tortur. Dobry krawiec jest dziś na wagę złota, szczególnie jeśli masz nietypową sylwetkę i trudno jest ci dobrać idealnie dopasowany żakiet, spodnie czy koszulę. W tej sytuacji szycie na miarę może się okazać twoim wybawieniem.

Gdy nie chcesz, by twoja kreacja została zdublowana na wielkim wyjściu (tylko nie mów, że nie wybierasz się na takie, bo wszystko może się zdarzyć), warto skorzystać z usług sprawdzonego projektanta, który musi ręczyć za jakość tkaniny i wykonania kreacji.

Z takim przesłaniem w świat podąża Furelle, marka, która prezentuje modę zindywidualizowaną, jednostkową a przy tym doskonale dopasowaną. W erze fast fashion wychodzą na przeciw indywidualnej potrzebie nietypowego wyglądu proponując rozwiązania często w pojedynczych egzemplarzach.

W Furelle Atelier każda Klientka traktowana jest wyjątkowo. To nie jest typowy sklep, chociaż zlokalizowany jest w galerii Silesia. Tam wchodzisz, siadasz, dostajesz kawę i rozpoczynasz przeglądanie katalogów z projektami, bo nie wszystkie propozycje znajdziemy ready to wear. Nie ma dwóch identycznych Kobiet, identycznych sylwetek, identycznych proporcji. Każdy z elementów składowych stanowi bardzo istotną role w budowaniu idealnej sylwetki. Czasem odcień danego koloru lub kilka centymetrów długości czy długości rękawa decyduje o efekcie końcowym. A tu musi być idealnie!

1260px × 712px — główne (51)

 

Furelle to jedyne w Polsce Atelier Projektowe wraz ze szwalnią znajdujące się na terenie Centrum Handlowego, stad też otwarte 7 dni w tygodniu. Poza standardową kolekcją wieszakową w Furelle zamówić można każdą rzecz w dowolnym, wybranym kolorze jak i zrealizować praktycznie każde życzenie specjalne.

Wszystko co znajduje się w ofercie można również na miejscu dopasować do sylwetki, skrócić, zwęzić oraz liczyć na indywidualne porady stylistek, które pomogą dobrać ubranie na każdą okazję.

Furelle to także dość spora już liczba członkiń Klubu Furelle, w ramach którego organizowane są butikowe pokazy, okolicznościowe eventy i inne atrakcje stąd też warto się do klubu zapisać ponieważ zrzesza on, jak mówi Iza,  same FAJNE BABKI. No nie może być inaczej.

Wszystko to tworzy ciekawą spójną wizję rozwoju marki.

Oprócz wielu cudownych kobiet, redakcji Personal Branding Polska, markę Furelle polubiły także kobiety bardziej znane jak Paulina Chylewska, Małgorzata Rozenek, Joanna Moro, Marcelina Zawadzka czy Joanna Racewicz.

 

O Izie

Z wykształcenia ekonomistka, PRowiec, specjalista od nieruchomości, z zamiłowania projektantka i twórca marki odzieżowej. Współwłaścicielka agencji reklamowej od kilkunastu lat realizuje się zawodowo w szeroko pojętej branży reklamowej postanowiła radykalnie zmienić swoje życie hołdując zasadzie, że największym życiowym szczęściem jest robienie tego co się kocha. Na razie jeszcze z pasji z nadzieją na źródło utrzymania, od 10 miesięcy prowadzi nietypowy koncept w Silesia City Center – pracownię projektową wraz ze szwalnią. Projektantka nie uznaje kompromisów, jest przekonana, że tylko wysoka jakość tkanin, doskonała jakość odszycia, ciągłe ulepszanie technologii, nowoczesne zaplecze maszynowe oraz miła atmosfera i wysoka jakość obsługi klienta może w dzisiejszych czasach przynieść zawodowy sukces.
Projektuje krótkie serie, w szybko zmieniających się zestawach kolorystycznych. Kolekcja zawiera zarówno odzież damską /od t-shirt po kaszmirowy płaszcz/, indywidualne obuwie jak i torby wykonywane specjalnie dla marki Furelle.

Komentarze