1260px × 712px — główne (16)

Furelle będzie z nami w Gdyni!

Redakcja / 19 grudnia 2017 / Komentarze:

To kolejna odsłona pokazu Marka Wspiera Markę 10 marca 2018 r. w Muzeum Miasta Gdyni.

Izę Jałowiecką i jej markę Furelle mieliśmy już okazję obserwować podczas drugiej i trzeciej edycji pokazu. To, że przyłączyła się do wydarzenia kolejny raz jest dla mnie wielkim zaszczytem. Iza mieszka i tworzy swoje kolekcje w Katowicach. Jej butik różni się od typowych sklepów w centrach handlowych. Wygląda raczej jak showroom. Głównym miejscem atelier są sofy i fotele. To co wyróżnia to miejsce to właśnie sposób kontaktu z klientkami sklepu. Iza jest tam prawie zawsze. Zna osobiście wszystkie stałe klientki salonu, rozmawia, doradza, zaprasza na kawę.

1260px × 712px — główne (18)

materiały prasowe, kolekcja Furelle

Spotykamy się pod koniec listopada, w dniu w którym mam okazję obserwować jej zaangażowanie i wspaniały kontakt z obecnymi tam gośćmi salonu. Właśnie odbywa się przedświąteczne spotkanie przy kawie. Salon jest wypełniony po brzegi. Dojeżdżam do Katowic lekko spóźniona, zasiadam, czuję się odprężona, dostaję kawę i poznaję najbliżej zasiadające panie. Dziesięć minut później… mam już otwarte zaproszenie ‚na zawsze” do wpadania, goszczenia i noclegu włącznie. Jeśli masz takie klientki, to już nie dziwi, że marka Furelle rozwija się w takim tempie. Bo dla Izy relacje są bardzo ważne.

„Marka Furelle nawiązuje do tradycji najlepszych światowych krawców i domów mody tworząc kolekcje, których ambicją jest podkreślanie piękna, szyku, klasy każdej klientki. Gdzie emocje są równie ważne, jak najnowsze modowe trendy. Stąd nie ma się wcale ochoty wychodzić”- to najkrótszy opis. Niezwykle prawdziwy. Bez „cienia”, bez „pompowania” i sztucznego kreowania. Właśnie mija 5 lat odkąd Iza Jałowiecka weszła do świata mody.

Stawia na minimalizm, ale w intensywnych kolorach. W jesiennej kolekcji dominuje czerwień i jej niezliczone odcienie. W wiosenno-letniej 2018, którą mieliśmy okazję oglądać we wrześniu, również. To odważny kolor, symbolizujący siłę, energię, odwagę, miłość i uczucia. Kobietę XXI wieku- świadomą, szczęśliwą, twórczą i… zakochaną.

1260px × 712px — główne (19)

sesja zdjęciowa fot. Marta Domańska i Krzysztof Lewandowski

Gdy spotkanie dobiega końca, mam chwilę na rozmowę z Izą. Robimy szybkie plany. Przeglądam najnowszą kolekcję i … wychodzę z białą bluzą Woman Hood. Idealna na zimowe tête-à-tête z kawą i świątecznym ciastem.

Jak już pisałam, trudno jest się rozstać :-)

*******

Bluza Furelle z kolekcji Red jesień/zima

Zdjęcia: Marta Domańska i Krzysztof Lewandowski

Makijaż: Magda Wozińska/ Make Up Me by Magda Wozińska

Plener: apartament w hotelu Dwór Oliwski*****/ Gdańsk Oliwa

 

 

 

Komentarze