1260px × 712px — główne (4)

Fotty dwie!

Redakcja / 6 grudnia 2017 / Komentarze:

Bez wątpienia! Najbardziej charakterystyczne osobowości trzeciej edycji pokazu Marka Wspiera Markę. Beata i Zuzanna, matka i córka, projektantki De La Fotta.

1260px × 712px — główne (5)

zdjęcia: Marta Domańska- oficjalny fotograf wydarzenia

Która jest bardziej kreatywna? Zapytana przez dziennikarkę na scenie, podczas charytatywnego pokazu we Wrocławiu, Zuzanna w jednej chwili odsłoniła kartę „obie jesteśmy równie zepsute :-)”. Jeśli zepsuciem można nazwać szaloną kreatywność, dystans, poczucie humoru, wytrwałość i niezwykłą więź projektantek, to tak, można powiedzieć, że to zepsucie sięga ideału.

1260px × 712px — główne (6)

Przyglądanie się pracy Zuzanny jest wielką przyjemnością. Mogłaby robić w życiu wiele innych rzeczy. Mówi biegle pięcioma językami, studiowała za granicą, jest w trakcie pisania pracy doktorskiej, ale to projektowanie kocha i zamierza poświęcić się tworzeniu ubrań w 100 procentach.

Ich kolekcji pret-a-porter nie da się pomylić z żadną inną marką ubrań. Są tak charakterystyczne, że widać je z daleka. I bardzo piękne. Mają już stałe, powracające klientki w Polsce. Kilka dni temu podjęły wyzwanie i ruszyły na podbój Mediolanu. Tam biorą udział w jednym z największych targów rękodzieła. Trzymamy kciuki!

A 10 marca 2018 spotkamy się ponownie. De La Fotta będzie w Gdyni na pokazie Marka Wspiera Markę. To już czwarte wydarzenie, którego celem jest wspieranie i promocja polskich marek modowych.

Komentarze