NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA...-38

Brian Tracy w Gdańsku

Redakcja / 6 maja 2016 / Komentarze:

Rocznie przemawia do 300 tysięcy osób i przeszkolił kadrę największych marek Coca Coli, Allianz, Volvo czy BMW. Jest autorem 60 publikacji. Wierny zasadzie, że „aby zarabiać więcej, trzeba się więcej nauczyć” – dla jednych truizm, dla innych życiowe motto.

Karierę zaczął od tego, że nie zdał matury. Imał się różnych zajęć, najczęściej fizycznych, aż dostał licencję  agenta nieruchomości. Działalność w branży sprawiła, że zaczął interesować się technikami sprzedaży. W latach 80tych założył własną firmę doradczą, prowadził warsztaty i szkolenia. Od tamtej pory Tracy International wyszkoliła ponad 5 milionów osób, jest też w tej chwili największym na świecie producentem programów szkoleniowych, zarówno audio, jak i e-booków. Dzięki publikacjom, które stały się światowymi bestsellerami „Maksimum osiągnięć” i „Psychologia sprzedaży”, Tracy uplasował się w jednym szeregu z takimi autorytetami zarządzania i budowania strategii jak Peter Drucker czy Jack Welch. Czy słusznie?

Sukcesy ludzi takich, jak Brian Tracy to potwierdzenie opinii, że jesteśmy spragnieni tego, żeby ktoś pokazał nam, jak żyć i co zrobić, żeby zarabiać więcej. Tracy pozycjonuje się jako trener rozwoju osobistego i psycholog sukcesu, jest też uważany za jednego z lepszych mówców profesjonalnych. Podczas spotkań karmi słuchaczy inspiracjami, motywuje do zmian opowiadając anegdoty z własnego życia i stawiając się za przykład człowieka, który doszedł na szczyt.

„Robienie tego, co sprawia nam przyjemność, jest jedną z największych tajemnic sukcesu finansowego” – mawia Brian Tracy. Wielu zarzuca trenerowi truizmy i karmienie ludzi pustymi frazesami. Zwolennicy jednak twierdzą, że nie są to tylko płytkie formułki „jak odnieść sukces” i „jak być bogatym”. Tracy daje także konkretne porady dotyczące budowania zespołu lub rozwiązywania problemów budżetowych.

Kariera Briana Tracy, to klasyczny american dream w kanadyjskim wydaniu: od robotnika fizycznego do światowej sławy trenera. O tym, czy rzeczywiście jest guru zarządzania, czy tylko głosicielem frazesów, polscy przedsiębiorcy będą mogli przekonać się już 25 czerwca na spotkaniu w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Agenda spotkania oraz bilety do zdobycia TUTAJ

foto: briantracy.com

Komentarze