1260px × 712px — główne (64)

Anna Puślecka, DYKF i pokaz mody

Redakcja / 3 września 2017 / Komentarze:

Marka Wspiera Markę odlicza już dni do pokazu. Do współtworzenia wydarzenia zaprosiliśmy Annę Puślecką, która pełnić będzie podwójną rolę: partnera medialnego oraz prowadzącej niedzielne śniadanie, na które zaprosiliśmy projektantów, sponsorów i dziennikarzy.

ANNA PUŚLECKA jest ekspertem w dziedzinie mody; od 2006 prowadzi także własną firmę, która specjalizuje się m.in. w szkoleniach medialnych i z wizerunku, doradztwie dotyczącym rynku mody oraz w produkcji filmów, reklam i projektów mody.

Obecnie Anna Puślecka jest redaktor naczelną portalu o modzie DYKF oraz jego właścicielką i współautorką. Pisze także dla polskiego Harper’s Bazaar i przeprowadza ekskluzywne wywiady zagraniczne ze znanymi ludźmi ze świata mody. Często jest zapraszana do radia i telewizji jako ekspert w dziedzinie mody. Wykłada „Język mody, PR i media” na wyższej uczelni ViaModa.

Anna Puślecka, od września 2015 roku, współpracuje ze światowym butikiem on line z ubraniami high fashion – LUISAVIAROMA.COM

1260px × 712px — główne (65)

Anna Puślecka jest absolwentką Akademii Teatralnej, skończyła także dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od 20 lat pracuje w branży medialnej jako dziennikarka, autorka programów TV, producentka i ekspert w dziedzinie mody. W 1996 roku zaczęła pracę w TVP; od 2004-2012 współpracowała z TVN. Od 17 lat zajmuje się tematyką lifestyle i mody. W przeszłości prowadziła słynny program o modzie „Musisz to mieć” w TVN Style.

W latach 2009-2012 pracowała w DDTVN – realizowała materiały z zakresu mody, przeprowadzała wywiady z ludźmi świata fashion, relacjonowała wydarzenia tej branży w Polsce i za granicą, a także prowadziła cykl „Moda Polska”. Od lipca 2012 do maja 2013 pełniła funkcję szefowej działu mody w ekskluzywnym magazynie internetowym VU MAG (grupa Onet), gdzie stworzyła autorski dział mody od podstaw.

Jako dziennikarka prasowa współpracowała z czołowymi polskimi pismami takimi jak: Gala, Viva Moda!, Glamour, Twój Styl, Men’s Health czy Fashion Magazine.

Komentarze