1260px × 712px — główne (8)

Angelika i niebiańska kolekcja Aurora

Redakcja / 11 września 2018 / Komentarze:

Prezentujemy kolejną utalentowaną projektantkę pokazu Marka Wspiera Markę. Jej pokazy to zawsze przepiękne widowisko!

Angelika Józefczyk jest projektantką i kostiumografką. Absolwentka MSKPU w Warszawie oraz Biznes Międzynarodowy na UŁ. Laureatka I miejsca XVIII ed. międzynarodowego konkursu OFF Fashion Kielce w 2016 roku. Kolekcje prezentuje na dużych wydarzeniach w Polsce.

Autorka kolekcji: „Exposition”, „Gaudi”, „City Jungle” Angelika Józefczyk Aurora Borealis fall/winter 2018 part.I

Podczas drugiej łódzkiej edycji pokazu Marka Wspiera Markę Angelika Józefczyk przedstawi 15 sylwetek z kolekcji Aurora Borelis.

1260px × 712px — główne (7)

“Cała kopuła nocnego nieba mieniła się kolorami: niebiesko-zielonymi kaskadami i purpurową poświatą przechodzącą wysoko w górze w ciemność…Kolory układały się w szerokie pasma, które nabierały i traciły na jasności, czasem były bardziej intensywne w jednym miejscu, potem bladły, aby chwilę później znów zyskać na nasyceniu…”

Zjawisko świetlne obserwowane w górnej atmosferze w pobliżu biegunów magnetycznych planety stało się inspiracją nowej kolekcji Angeliki Józefczyk.

Kolekcja Aurora Borealis składa się z dwóch części, zaprezentowanych w odstępach czasowych. Part 1 część ready to wear. Part 2 black tie. Glamrock w wersji 2.0 lat 90-tych w współczesnym wydaniu. Kroje kolekcji nawiązują do minionej dekady jednak w wybranych charakterystycznych akcentach jak podniesione ramiona w damskich marynarkach i sukienkach. Kolekcja bazuje na kontrastach kolorystycznych i fakturowych. Gładkie tkaniny przeplatają się ze skrzącym niczym iskry aksamitami w połączniu z delikatnymi tkaninami. Dodatkiem są szerokie paski podkreślające talię.

1260px × 712px — główne (9)

******

Organizatorzy: Personal Branding Polska i Województwo Łódzkie

Komentarze