1260px × 712px — główne (45)

AA Wings of Color

Redakcja / 4 sierpnia 2017 / Komentarze:

Zaledwie 2 miesiące temu firma Oceanic, zadebiutowała na rynku gamą kosmetyków do makijażu AA Wings of Color.

AA to marka kosmetyków, która do tej pory była szeroko znana klientkom (i klientom, bo AA to również kosmetyki dla mężczyzn) głównie dzięki antyalergicznym kosmetykom pielęgnacyjnym. Nie tak dawno mieliśmy okazję pisać o nowej linii Novaskin, której twarzą i ambasadorką jest Kinga Preis. Trzeba przyznać, że firma Oceanic potrafi pozytywnie zaskakiwać! Pełna linia kosmetyków kolorowych na 35-lecie firmy! Firmie gratulujemy i jako prawdziwi fani polskich marek trzymamy kciuki za dalszy rozwój!!!

1260px × 712px — główne (46)

Twarzą kosmetyków AA Wings of Color została top modelka Zosia Nowak, która często posługuje się pseudonimem Zo. Ta niezwykła, młoda, wspaniała Polka przebojem weszła do świata mody. Wzięła udział w kampaniach m.in. Calvina Kleina, Ochnik, Mohito czy Reserved. Jej zdjęcia pojawiły się na okładkach międzynarodowych magazynów jak Vouge, Cosmopolitan, czy Harper’s Bazaar. Polska firma kosmetyczna i polska top modelka- lepszego duetu nie można sobie wymarzyć.

Kosmetyki AA Wings of color są przyjazne wrażliwej skórze skłonnej do alergii. Dzięki unikalnym formułom, przebadanym alergologicznie, każda kobieta może cieszyć się wspaniałym makijażem, a w czasach gdy alergie i uczulenia stają się częstą dolegliwością, propozycja AA jest szansą dla każdej z nas.

Niczego tu nie brakuje! Znajdziemy tu pudry, korektory, podkłady, róże, tusze, cienie, pomadki i błyszczyki- słowem wszystko czego elegancka kobieta potrzebuje do perfekcyjnego makijażu. Wie o tym Magdalena Pieczonka– makijażystka gwiazd, która została doradcą marki Wings of Color!

Dlaczego o tym wspominamy?

AA Wings of Color jest oficjalnym partnerem wydarzenia Marka Wspiera Markę- multibrandowego pokazu mody w oparciu o polskie marki z branży fashion. Pokaz odbędzie się 9 września w Muzeum Miasta Gdyni. W trakcie pokazu zobaczymy zarówno gwiazdy branży modowej jak i początkujących projektantów.

Wszystkie makijaże modelek zostaną wykonane w oparciu o kosmetyki AA!

 

1260px × 712px — główne (47)

 

 

 

 

Komentarze