NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA...-46

10. edycja infoShare

Redakcja / 11 maja 2016 / Komentarze:

 Amber Expo Gdańsk, 18 – 20 maja 10 edycja infoShare

czyli największa konferencja technologiczna 
w Europie Środkowo-Wschodniej

W ciągu trzech dni konferencji spotkają się nie tylko specjaliści sektora IT, ale także biznesmeni i inwestorzy z całego świata, dla których wydarzenie będzie okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja jednego z największych branżowych wydarzeń zapowiada się obiecująco. Organizatorzy z Fundacji infoShare spodziewają się rekordowej frekwencji 
5000 uczestników, którzy zjadą do AmberExpo z całego świata. Ci przez 3 dni wydarzenia będą mogli wysłuchać ponad 100 prelekcji, które wygłoszą przedstawiciele najnowocześniejszych, międzynarodowych firm, takich jak Intel, Amazon, Uber czy Spotify. Wykłady prowadzone będą na 4 scenach. Na miejscu odbędą się również specjalistyczne warsztaty. Program wydarzenia obejmuje też liczne imprezy towarzyszące.

Jedną z niewątpliwych gwiazd tegorocznej edycji będzie David Allen – autor poradnika „Getting Things Done” określanego np. między Time Magazine jako „samouczek biznesowy” dziesięciolecia.

To wszystko sprawia, że infoShare daje doskonałe możliwości przedstawicielom świata biznesu. Co roku na konferencje zjeżdżają setki menadżerów najwyższego szczebla chcących nawiązać nowe kontakty i zbudować długotrwałe relacje na rzecz rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć. – Konferencja infoShare to miejsce, w którym profesjonaliści mogą wysłuchać ciekawych wykładów o problemach i możliwościach branży, ale przede wszystkim spotkać się, omówić pomysły i nawiązać współpracę – mówi Grzegorz Borowski, organizator konferencji infoShare.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla biznesmenów. Najważniejszą jest bez wątpienia Leaders Event – spotkanie dla około 200 osób na Stadionie Energa Gdańsk 19 maja w godzinach 9:30-13:00. Odbędą się tu panele dyskusyjne na tematy związane np. z globalizacją nowych przedsięwzięć, współpracą krajów nadbałtyckich czy napędzaniu innowacyjności dzięki współpracy ze środowiskiem startupowym. Wezmą w nich udział między innymi Linnar Viik – jeden z ojców cyfrowej rewolucji w Estonii, Jörg  Rheinboldt CEO akceleratora Axel Springer Plug and Play, Stefan Batory CEO firm iTaxi oraz Booksy, Julian Vinué z Wyara akceleratora hiszpańskiej Telefóniki czy Marcin Kowalik założyciel funduszu BlackPearls. Cenną częścią spotkania będą też animowane rozmowy w formule roundtable, podczas których każdy będzie miał okazję poznać osoby zainteresowane podobnymi tematami i nawiązać wartościowy kontakt. Okazja do kontynuacji rozmów w mniej formalnych warunkach będzie już tego samego dnia wieczorem podczas Leaders Boat Race – rejsu galeonów po Motławie.

– Obserwując środowisko biznesowe na naszej konferencji już od kilku dobrych lat widzimy jak niezbędny jest networking i wymiana poglądów. Na Leaders Event mamy już ostatnie miejsca więc zapraszamy po wejściówki na naszą stronę. Na infoShare zawiązało się wiele udanych projektów i współpracy – twierdzi organizator wydarzenia i prezes Akademii infoShare, Marcin Pokojski. Stąd też udostępniona przez cały czas trwania konferencji komfortowa przestrzeń VIP area, gdzie w każdej chwili można znaleźć miejsce na indywidualne spotkanie w ekskluzywnych warunkach lub też nawiązać kolejne kontakty na przykład z prelegentami.

Specjalną gratką dla inwestorów będą zaaranżowane spotkania ze startupami, których lista zostanie im przekazana wcześniej. W specjalnej strefie Startup Zone, organizowanej przez Fundację infoShare i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, będą też mogli obejrzeć występ młodych firm wyłonionych z grona około 200 startupów do udziału w jednym z największych w Europie konkursów – Startup Contest. Przez całe 2 dni 18-19 maja będzie można też obejrzeć projekty i produkty startupów w strefie Expo.

Dokładny opis, program oraz panel rejestracyjny znajdują się na oficjalnej stronie konferencji www.infoShare.pl

Komentarze